Práca s telom z perspektívy Geštalt psychoterapie s Kevin McCann, M.I.A.C.P.

INFORMATION IN ENGLISH [PDF] / REGISTRATION

Počet účastníkov: 12-18 (max. 18 ľudí)

Termín: 22.-23.11.2019 v rozsahu 9:30 – 17:30 (piatok a sobota)

Miesto konania: Bratislava – Stupava, Intersport hotel Stupava

Program, obsah, štruktúra seminára: Tento dvojdňový workshop ponúka účastníkom príležitosť zažiť na sebe a taktiež rozšíriť si svoje skúsenosti o skúsenosti a spomienky pamäti tela, teda ako sa telo prejavuje cez osobnosť a ako nám telo môže poskytnúť informácie o sebe samom a svojej minulosti. Budeme venovať pozornosť pozícii tela, dychu, hlasu a pohybu tela, čím sa môžeme viac podporiť a dosiahnuť oveľa integrovanejší prístup pri našej terapeutickej práci.
Workshop bude pozostávať z teórie, praktických ukážok a taktiež bude príležitosť na diskusiu za účelom integrovania si klinickej práce s prezentovanou teóriou. Teória bude prezentovaná cez zmes Gestaltu a iných terapeutických modalít pracujúcich s telom. V závislosti od času, bude taktiež možnosť vyskúšať si prácu v skupine a pracovať pod supervíziou.
V prípade potreby, bude workshop simultánne prekladaný z angličtiny do slovenčiny.

Účastnícky poplatok: 300 Eur

Prihlásiť sa je potrebné cez webový formulár na seminare.psycheeduca.sk. S prihláškami a otázkami sa môžete obrátiť aj na Mgr. Štefan Vanko, č.t. : 0907711543, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Účastnícky poplatok  je potrebné uhradiť vkladom alebo bankovým prevodom na číslo účtu SK3202000000002746273653 (VUB banka) do 7 dní od prihlásenia . 

Variabilný symbol – 221119

Špecifický symbol - uveďte prvých 6 číslic Vášho rodného čísla,  aby bolo možné Vašu platbu identifikovať

Konštantný symbol – 0308

Do správy/popisu uveďte:  KEVIN a vaše meno

Storno podmienky:

  • v prípade odhlásenia svojej účasti do 60 dní pred začiatkom seminára – bez storno poplatku
  • v prípade odhlásenia svojej účasti 59 – 30 dní pred začiatkom seminára – 30 % z účastn. poplatku
  • v prípade odhlásenia svojej účasti menej ako 30 dní pred začiatkom seminára alebo neúčasti – 100 % z účastn. poplatku 

LEKTOR:

Kevin McCann sa narodil v Lurgane, v Severnom Írsku. Vyštudoval Univerzitu v Korku, so špecializáciou v Geštalt terapii a postgraduálne štúdium v integratívnej psychoterapii.
Ďalšie vzdelávanie absolvoval v Gestalt Associate Training Los Angeles (G.A.T.L.A.), kde získal certifikát Geštalt terapeuta v roku 2011. Je výcvikový tréner na letných rezidenčných tréningových programoch v párovej terapii pod gesciou G.A.T.L.A.. Kevin veľa cestuje a prednáša o Geštalt terapii, v Írsku i v zahraničí, a taktiež robí trénera a prednáša v niekoľkých inštitútoch Geštalt psychoterapie.
Je akreditovaný supervízor a má 30-ročné skúsenosti so vzdelávaním a výcvikmi. Je stálym členom Írskej asociácie pre poradentstvo a psychoterapiu, Slovinskej asociácie pre Geštalt psychoterapiu a Európskej asociácie pre Geštalt psychoterapiu. Je spoluzakladateľ Írskeho tréningového Geštalt inštitútu, ktorý ponúka výcvik v Geštalt terapii.
Kevin má vlastnú psychoterapeutickú prax, kde pracuje s individuálnou a párovou klientelou a taktiež pracuje ako konzultant / supervízor pre psychoterapeutov aj mimo Írska.

Podrobnosti seminára

Začiatok 22. nov 2019, 09:30
Koniec 23. nov 2019, 17:30
Kapacita / Capacity 18
Prihlásených 14
Voľných 4
Cena/osoba 300.00€
Miesto
Stupava
Stupava, Slovakia
Stupava
Na tento seminár sa už nedá prihlásiť.
300.00€ 4


OTVORILI SME NOVÉ POBOČKY

AMBULANCIE KLINICKEJ PSYCHOLÓGIE A CERTIFIKOVANEJ PRACOVNEJ
ČINNOSTI PSYCHOTERAPIA A DOPRAVNÁ PSYCHOLÓGIA
V SENCI A V MYJAVE